КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Евролига жестоко казнила Партизан
Кошаркашки клуб Партизан кажњен је данас са 30.000 евра и забраном доласка навијача на наредну утакмицу коју црно-бели буду играли на гостујућем терену у Евролиги, због недоличног понашања навијача на недавној утакмици у Валенсији.
ФОТО: Танјуг
Партизан је 19. децембра победио Валенсију са 72:67, а током утакмице у Шпанији дошло је до туче навијача црно-белих са полицијом.
Евролига је због тога казнила београдски клуб са 30.000 евра и забраном доласка навијача на наредно гостовање, које ће Партизан играти против Црвене звезде 4. јануара у Београдској арени.
Према пракси која је установљена пре неколико година, на утакмицама Партизана и Звезде није дозвољено присуство гостујућих навијача.
ОДМАХ ПОСЛЕ НОЛЕТОВОГ ПОРАЗА: Видите шта је селектор Србије урадио на мрежи
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРЕНЕР ВИРТУСА: ''Партизан је у одличној форми, морамо да приступимо борбено''
27. 12. 2023. у 16:56
''МОРАМО ДА ПРАТИМО ИНСТРУКЦИЈЕ ТРЕНЕРА'' Зек Ледеј јасан пред меч са Виртусом
27. 12. 2023. у 15:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)