КАД НБА ЛИГА КАЖЊАВА... Дрејмонд Грин због "крагне" на дужем хлађењу

Амерички кошаркаш и играч Голден Стејта Дрејмонд Грин кажњен је са пет мечева суспензије због неспортског понашања, објавила је НБА лига.

КАД НБА ЛИГА КАЖЊАВА... Дрејмонд Грин због крагне на дужем хлађењу

Фото: АП

Грин је током дуела Голден Стејта и Минесоте ухватио са леђа за врат и давио Француза Рудија Гобера, током сукоба неколико играча оба тима.

НБА лига је навела да је Грин суспендован на пет мечева "зато што је на опасан и неспортски начин зграбио за врат центра Минесоте Рубија Гобера.

"Дужина суспензије је делимично повезана са Гриновом историјом неспортског понашања", додаје се у саопштењу лиге.

Клеј Томпсон (Голден Стејт) и Џејден Макденијелс (Минеоста), играчи који су започели тучу, кажњени су са по 25.000 долара. Са 25.000 долара кажњен је и Руди Гобер.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?