КАРИ У ПОСЛЕДЊОЈ СЕКУНДИ РЕШИО ОКЛАХОМУ: Василије Мицић погађао и асистирао али недовољно за победу Тандера (ВИДЕО)
Кошаркаши Голден Стејта савладали су екипу Оклахоме 141:139 и то кошем Карија у последњој секунди меча.
Танјуг/АП
Вориорси су у првој деоници успели да након неколико смена у вођству стигну до девет поена предности које су одржавали до краја друге четвртине када је Оклахома успела да се приближи.
Тандери су већ на почетку другог полувремена успели да преузму вођство које су одржавали мање-више до последњег минута, када су Вориорси изједначили.
Оклахома је током последње деонице имала најчешће пет поена предности, али су Вориорси поенима Клеја Томпсона и Стефа Карија успели да стигну до поравнања, а потом и до победе.
Томпсон је погодио два битна слободна бацања, да би Кари при резултату 139:139 продором до коша ставио тачку на меч.
Стеф Кари је утакмицу завршио са 30 поена, Шарић је убацио 20, Куминга 19, а поменути Томпсон 18 поена.
У екипи Оклахоме Дорт је био најефикаснији са 29, Холмгрен је додао 24, а Џош Гиди 18 поена.
Василије Мицић одиграо је 12 минута, уписао пет поена и три асистенције
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан
Препоручујемо
ВЕМБАЊАМА ЈЕ ЧУДО: Француз уништио Финикс, Дурент гледао нову НБА звезду
03. 11. 2023. у 09:08
ОБРАДОВИЋ: ''Имам осећај да смо ову утакмицу изгубили искључиво нашим грешкама''
04. 11. 2023. у 08:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти
Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.
29. 05. 2026. у 11:45
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)