ХАНГА КАО ЉУЉ: Кошаркаш Црвене звезде у последњој секунди преко руке постигао невероватну тројку (ВИДЕО)
КОШАРКАШИ Црвене звезде играјусу против Бајерна из Минхена, а прво полувреме обележио је Адам Ханга невероватним поготком за три поена.
М. Вукадиновић
У последњим секундама првог полувремена, Адам Ханга је невероватним поготком за три поена довео Звезду на само један посед разлике и дао крила навијачима и својим саиграчима.
Препоручујемо
ИМА ТЕО ОЧИ НА ЛЕЂИМА: Невероватна асистенција Милоша Теодосића (ВИДЕО)
02. 11. 2023. у 19:22 >> 19:28
ЗВЕЗДА СЛАВИЛА НА КРИЛИМА ДОС САНТОСА И ТЕОДОСИЋА: Бајерн пао у "Арени"
02. 11. 2023. у 20:28
ДА ЛИ ЋЕ ЗВЕЗДА МЕЊАТИ ЕКИПУ? Ево шта каже Јанис Сферопулос о Бјелици и новим играчима
01. 11. 2023. у 13:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти
Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.
29. 05. 2026. у 11:45
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)