АМЕРИКА ИЛИ ЛИТВАНИЈА? Богдановић открио кога прижељкује у четвртфиналу Мундобаскета

Кошаркаши Србије савладали су Доминикансу републику са 112:79 и тако су изабраници Светислава Пешића оверили пласман у четвфинале, а најбољи појединац у српској репрезентацији био је Богдан Богдановић.

АМЕРИКА ИЛИ ЛИТВАНИЈА? Богдановић открио кога прижељкује у четвртфиналу Мундобаскета

Г. Келић

- Одлична атмофера и захваљујем се навијачима који су нам дали ветар у леђа. Били смо нервозни ова два дана, али драго нам је да смо се вратили после онаквог пораза - рекао је Богдан Богдановић после победе над Доминиканом.

Након промашеног слободног бацања капитен се видно изнервирао.

- Увек се нервирам када промашим било да је бацње или тројка.

Није лако играти после онаквог меча са Италијанима.

- Било је тешко припремити се после Италије, али мораш наћи начин да се мотивишеш, опоравиш и спремиш.

Жеља за противника у четврфиналу?

- Литванија или Америка, ма било ко - рекао је Богдановић иако се очекивало да ће прижељкивати селекцију из Европе.

БОНУС ВИДЕО: Брз одговор Новог Пазара, Јовановић ухватио Звездину одбрану на спавању

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Фондација Меридиан обрадовала 100 деце са Косова и Метохије на Ф4 Меридианбет КЛС