НИКОЛА "ИСПАЛИО" ЛУКУ: Јокић прескочио Дончића у бацању "петака"

НАМЕРНО или не, Никола Јокић је током представљања ол-стар тимова "испалио" Луку Дончића приликом поздрављања са саиграчима.

НИКОЛА ИСПАЛИО ЛУКУ: Јокић прескочио Дончића у бацању петака

ФОТО: Танјуг/АП

Српски суперстар је редом бацао "петака", али је превидео словеначког аса, са којим је иначе у сјајним односима. Луки је рука остала да виси у ваздуху, али је непријатну ситуацију спасао његов нови саиграч у Даласу Кајри Ирвинг. Стајао је поред њега и "оверио" поздрав уместо Јокића.

Нема никакве сумње да је Сомборац случајно превидео Дончића, или је евентуално желео да се нашали са њим.

Имајући у виду колико му сметају светла рефлектора на оваквим ревијалним догађајима, лакше је претпоставити да једноставно није уочио Луку у том строју НБА звезда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина