ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ ПАРТИЗАНА: Ево ко може да уђе у Пионир на утакмицу сезоне
КК Партизан ће у петак од 18.30 одиграти четврти меч финала АБА лиге против Црвене звезде, а након званичне одлуке да се део трибина затвори, клуб се огласио саопштењем.
ФОТО: АБА лига
Саопштење преносимо у целости:
- КК Партизан обавештава своје навијаче да ће на сутрашњу утакмицу против Црвене звезде (18.30 часова, хала 'Александар Николић') улаз бити омогућен само за власнике сезонских карата који ће бити распоређени према расположивости места по секторима у дворани.
- Оваква одлука последица је доношења привремене мере затварања дела хале 'Александар Николић' коју је донео дисциплински судија АдмиралБет АБА лиге. Према важећој привременој мери, затворени ће бити Партер 4, Партер Б, првих 13 редова у сектору Супериор, исти број редова у секторима поред њих, сектори иза клупа домаће и гостујуће екипе као и првих 12 редова сектора Премиум.
- КК Партизан је уложио жалбу на овакву одлуку и уколико на основу ње дође до промена пре сутрашње утакмице, клуб ће што је брже могуће обавестити навијаче.
- Овим путем, КК Партизан апелује на навијаче да не понављају никакве испаде који су довели до затварања дела дворане, да сву своју енергију и љубав према Партизану усмере искључиво на пружање подршке нашим играчима, а не вређању противника или судија - стоји у саопштењу црно-белих.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету
Препоручујемо
"НАДАМ СЕ ДА ЋЕ КОШАРКА ДОМИНИРАТИ": Жељко Обрадовић пред велики дерби у фокус ставио спорт
02. 06. 2022. у 21:55 >> 22:09
"ЈОШ БОРБЕНИЈЕ, ЈОШ ЧВРШЋЕ": Дејан Радоњић најавио четврти меч финалне серије
02. 06. 2022. у 21:55 >> 01:29
ДОНЕТА ОДЛУКА: Партизан кажњен привременом забраном продаје и дељења карата
02. 06. 2022. у 17:02 >> 17:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)