БОГДАН БОГДАНОВИЋ О ПОВРАТКУ У ПАРТИЗАН: Обећао сам, вратићу се! Не треба причати о мојој љубави према клубу!
БОГДАН Богдановић најавио је ново издање свог кошаркашког кампа.
FOTO: Tanjug/AP
Партизан је клуб у коме је све почело, те не изненађује што НБА звезда често посећује клуб, а најавио је и да би могао да се поново једном врати у црно-бели дрес.
- Лепо је доћи тамо. Што се тиче Партизана, не треба причати о мојој љубави према том тиму. Ја се и даље држим тог обећања, када ће се то десити - видећемо, сад сам под уговором још три године бар.
Говорио је и о новом тренеру Партизана Жељку Обрадовићу.
- Пошто је на клупи Жељко, ја знам јер сам из Партизана отишао код њега, како бих додатно напредовао и стекао нова знања и све што иде уз њега. Верујем у њега, а играчи ће се адаптирати - истакао је Богдановић.
Играч Атланта Хокса је "открио" шта је потребно да би један кошаркаш стигао до престижне НБА лиге.
- О томе причамо сваке године и радна етика је кључ. То је главна тема на кампу и када имамо састанак у хотелу... Млади мисле да је лако доћи до успеха и кад погледаш колико људи жели у ростер од 12. То је тешко и треба узети озбиљно и као мотивацију. Наоружајте се стрпљењем и верујте у себе. Ниси сам на терену, каква год била екипа. Мораш да будеш чист и спреман у глави, истакао је бивши играч Партизана, Фенербахчеа и Сакраменто Кингса.
Препоручујемо
УШАО У АНАЛЕ НБА ЛИГЕ: Патрик Беверли за три дана променио три клуба!
17. 08. 2021. у 22:02
ФИЛИП ПЕТРУШЕВ ГЛАВНА ВЕСТ: Филаделфија одушевљена репрезентативцем Србије!
14. 08. 2021. у 18:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)