ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ: Американац завршио сезону

Часлав Вуковић

30. 05. 2021. у 08:00

ПАРИЗАН ће наставак такмичења у кошаркашкој Суперлиги Србије морати да игра без Американца Треја Дрексела за кога је сезона завршена.

ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ: Американац завршио сезону

Foto: Printskrin/Twitter/@KLSrbije

Он је у другој утакмици против бившег клуба, земунске Младости поломио два пртса и због тога га до краја сезоне нећемо гледати на паркету.

То му је била друга утакмица за црно-беле. До тренутка док се није повредио успео је да оствати учинак од три поена, два скока и једне асистенције.

Иначе, Партизан је славио против Младости са 2-0 у серији и сада га очекује полуфинални окршај са Мегом.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

Коментари (0)

НИЈЕ ТАЧНО! Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!