СЕВИЉА БОЉА ОД РЕАЛ СОСИЈЕДАДА: Андалужани за два минута преокренули резултат и "закували" борбу за титулу
ФУДБАЛЕРИ Севиље победили су Реал Сосиједад са 2:1 у Сан Себастијану у 33. колу Примере и додатно су "закували" борбу за титулу.

Фото: EPA-EFE/Juan Herrero
Андалужани су овим тријумфом дошли до 64 бода у првенству, имају три мање, али и меч више од водећег Атлетико Мадрида и умешали се онако из прикрајка у борбу да на крају први прођу кроз циљ.
Није ова утакмица добро почела за изабранике Ђулена Лопетегија. Реал Сосиједад је повео већ у 5. минуту преко Карлоса Фернандеза. Ипак, Севиља није одустајала и размаку од два минута је преокренула резултат.
Најпре је Фернандо у 22. минуту погодио за изједначење, а онда Јусеф Ен Несири донео предност свом тиму.
Очекивало се још голова после доброг почетка, но до краја утакмице мреже су мировале и Севља је дошла до вредна три бода.
Српски репрезентативац Немања Гудељ прилику да се нађе на терену добио је у 77. минуту када је заменио Ђоана Ђордана.
Реал Сосиједад је остао на петом месту на табели са 47 бодова.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ЧУВАЈ, ПАЗИ, РАД ПОНОВО ГАЗИ: Нова победа бањичког суперлигаша, славио и Чукарички
18. 04. 2021. у 15:20

ОГЛАСИО СЕ БАЈЕРН: Не одобравамо поступак Флика, преговараћемо након дуела са Мајнцом
18. 04. 2021. у 14:48

ЗВЕЗДА ДАЛА СВЕТЛО: Дефанзивац одбио да напусти Маракану, упркос банкарским гаранцијама?
18. 04. 2021. у 14:20

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал има предност из првог дуела, али Атлетико се неће предати без лавовске борбе пред 70 000 верних "јорганџија"
У реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона гледаћемо четврти овосезонски "Мадридски дерби" када од 21.00 на "Метрополитану" копља буду укрстили Атлетико и Реал Мадрид. Благу предност има "краљевски клуб" који је славио с 2:1 на "Бернабеу", али Атлетико је оран да га коначно избаци у најјачем европском такмичењу и сигурно је да нас очекује 90, а можда чак и 120 минута врхунског фудбала.
12. 03. 2025. у 11:27 >> 11:27

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)
ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.
13. 03. 2025. у 15:53
Коментари (0)