ХУМАНОСТ СЕ НАСТАВЉА: Дрес Александр Митровића на аукцији за помоћ малог Гаврила

ДРЕС најбољег стрелца у историји фудбалске репрезентације Србије Александра Митровића постављен је на аукцију на сајту Лимундо, а средства која се уплате биће усмерена на рачун за лечење малог Гаврила Ђурђевића.

ХУМАНОСТ СЕ НАСТАВЉА: Дрес Александр Митровића на аукцији за помоћ малог Гаврила

НОВОСТИ

Како се наводи у саопштењу, ауукција ће трајати седам дана.

Црвени, тзв. домаћи дрес Србије, са потписом Александра Митровића донирао је Фудбалски савез Србије на иницијативу Жарка Сабљара, који је на идеју да контактира ФСС са овом молбом добио након аукције за Роналдову капитенску траку.

- Дрес репрезентације Александра Митровића са његовим потписом треба ставити на аукцију. Он је сад најбољи стрелац свих времена и нашло би се људи који би дали новац за Гаврила и за тај дрес. Послао сам молбу Фудбалском савезу Србије! - поручио је Жарко.

Раније је за помоћ Гаврилу продата капитенска трака Кристијана Роналда, коју је "бацио" после утакмице Србије - Португал, затим копачке и дрес српског репрезентативаца Стефана Митровића, као и потписани дресови Дејана Станковића и Душана Тадића.

Гаврилу можемо помоћи и:

Слањем СМС поруке: Упишимо 973 и пошаљимо СМС на 3030

Слањем СМС поруке из Швајцарске: Упишимо хуман973 и пошаљимо СМС на 455

Уплатом на динарски рачун: 160-6000000844014-95

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

ТОК КОЈИ НАС ПОВЕЗУЈЕ: Дунав као заједничко природно благо