МАНЧЕСТЕР ЗАДОВОЉАН НОРВЕЖАНИНОМ: Јунајтед спремио Солскјеру нови уговор
МЕНАЏЕР фудбалера Манчестер Јунајтеда Оле Гунар Солскјер добиће од челника клуба нови уговор, преносе британски медији.
Фото: EPA-EFE/Rui Vieira/POOL
Како се наводи, управа је задовољна радом Солскјера, а извршни директор Јунајтеда Ед Вудворд понудиће му продужење сарадње и Норвежанин ће ускоро потписати нови трогодишњи уговор.
Солскјер је менаџер "Црвених ђавола" од 2018. године и још увек није донео ниједан трофеј на Олд Трафорд.
Јунајтед је тренутрно други на табели Премијер лиге са 57 бодова.
Препоручујемо
СОЛСКЈЕР УШАО У ИСТОРИЈУ ЈУНАЈТЕДА: Ово није успео да уради ни легендарни Алекс Фергусон
07. 03. 2021. у 22:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
НИШТА ОД ЕВРОПЕ! Ево где ће Душан Влаховић наставити каријеру!
Растанак српског репрезентативца са Јувентусом не довооди се у питање.
07. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)