КОМЕМОРАЦИЈА ПРЕДСЕДНИКУ ФС ЗРЕЊАНИНА: Последњи поздрав Горану Старчевићу

ГРАД Зрењанин опростио се од Горана Старчевића, председника Фудбалског савеза града и члана Извршног одбора Фудбалског савеза Војводине, којег је у 42. години покосила корона.

КОМЕМОРАЦИЈА ПРЕДСЕДНИКУ ФС ЗРЕЊАНИНА: Последњи поздрав Горану Старчевићу

ФОТО: Б. Грујић

Комеморација је одржана у Културном центру Зрењанина, уз присуство представника ФСС и ФСВ и бројних локалних спортских и фудбалских радника

Говорили су Чедомир Јањић, председник Скупштине града Зрењанина и Саша Богичевић, некадашњи прволигашки судија и потпредсесник Судијске организације града Зрењанина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!