ТАДИЋ НОСИ АЈАКС: Србин у конкуренцији за играча недеље Лиге Европе
КАПИТЕН фудбалске репрезентације Србије, Душан Тадић, у избору је за играча недеље у Лиги Европе
Фото: EPA-EFE/OLAF KRAAK
ПОРЕД Србина у конкуренцији су и Хари Кејн, Лоренцо Пелегрини и Роберто Солдадо.
Навикао нас је већ Тадић да у дресу Ајакса игра одличан фудбал. Уписао је укупно 17 голова уз једну асистенцију више.
У осмини финала Лиге Европе доказао је да је најбољи кад је најпотребније. У 82. минуту утакмице оверио је вођство Ајакса против Јанг Бојса које је у последњим тренуцима меча потврдио Брајан Бруби за пролазак холандског гиганта у четвртфинале европског такмичења.
У овој победи тима из Амстердама Тадић је по специјализованом фудбалском статистичком сајту (Софаскор) био најбоље оцењен - добио је оцену 8,2.
То је било довољно да га званични налог Лиге Европе уврсти у анкету за избор најбољег играча кола.
Препоручујемо
БИВШИ ФУДБАЛЕР ЛИВЕРПУЛА ДОЖИВЕО СРЧАНИ УДАР: Огласила се његова супруга...
12. 03. 2021. у 17:49
МЕСИ ОВО НЕЋЕ МОЋИ НИКАКО ДА ОДБИЈЕ: Спремили су убитачан пројекат, чека се само "да".
12. 03. 2021. у 17:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКУЛАРНО ФИНАЛЕ ЗАПАДА СЕ НАСТАВЉА: Оклахома и Спарси су изједначени, вечерашња пета утакмица може бити кључна
ДРАМИ у финалу Запада нема краја, Оклахома и Сан Антонио су уписали по две победе до сада, играју сјајну кошарку и очекујемо да тако наставе на вечерашњој петој утакмици која се игра у "Пејком центру" (2.30) и могла би бити круцијална за исход ове феноменалне серије.
26. 05. 2026. у 07:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)