ИВАНИЋ ПОСЛЕ МИЛАНА: Не знам да ли сам тужнији или поноснији, памтићемо овај двомеч док смо живи

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде ремизирали су са Миланом на "Сан Сиру" 1:1 и нису успели да се пласирају у осмину финала, пошто су "росонери" због више голова у гостима. Укупан исход је био 3:3. Утиске после меча је изнео Мирко Иванић.

ИВАНИЋ ПОСЛЕ МИЛАНА: Не знам да ли сам тужнији или поноснији, памтићемо овај двомеч док смо живи

FOTO: AP

Креативни везиста из Бачког Јарка био је најбољи појединац у оба меча и истакао је да је поносан како су он и саиграчи одиграли овај двомеч.

- Не знам да ли сам тужнији или поноснији на ово шта смо урадили током сезоне, нарочито у ове две утакмице. Играли смо са играчем мање, дали смо све од себе. Надам се да су гледаоци уживали. Одиграли смо две добре утакмице - рекао је Иванић.

Могао је Иванић у Београду, али и на "Сан Сиру" да се упише у стрелце.

- Могао сам у првој утакмици да дам гол када сам изашао један на један са Донарумом. Памтићемо овај двомеч док смо живи, нисмо се избламирали, представили смо Црвену звезду и Србију у најбољем светлу - закључила је четворка црвено-белих.

Подсетимо, Црвена звезда може да буде поносна с обзиром на то да није поражена од Милана.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (1)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!