КРИСТИЈАНО РОНАЛДО СКРХАН ЗБОГ СМРТИ МАРАДОНЕ: Ово је празнина која никада неће бити попуњена
ДАНАС нас је у 60. години напустио један од најбољих фудбалера свих времена - Дијего Армандо Марадона.
Фото: EPA-EFE/Demian Alday Estevez
Цео свет се опрашта од "Ел Пибеа". То су урадили бројни клубови, играчи, али и Кристијано Роналдо.
Аргентинац је знао да критикује приступ фудбалу Португалца, вероватно јер је Лионел Меси из Аргентине. У оваквим ситуацијама све то остаје по страни.
Кристијано је неутешан због смтри мајстора фудбала. На друштвеним мрежама поставио је слику са Марадоном.
- Данас се ја опраштам од пријатеља, а свет шаље поздрав вечном генију. Једном од најбољих икада. Непоновљивом чаробњаку. Одлази прерано, али његова заоставштина је без граница и ово је празнина која никада неће бити попуњена. Почивај у миру, мајсторе. Никада нећеш бити заборављен - написао је Роналдо.
Подсетимо, једна од ствари која ће се увек памтити када је "Ел Пибе" у питању је чувени гил руком, који је касније назван "Божја рука".
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРВИ СУСРЕТ НОВАКА И МАРАДОНЕ: Овако је Дијего говорио о Ђоковићу (ВИДЕО)
25. 11. 2020. у 19:15
ЗАБУНА НА ТВИТЕРУ: Десетине хиљада људи опрашта се од Мадоне уместо од Марадоне (ФОТО)
25. 11. 2020. у 19:06
ТРИ ДАНА ЖАЛОСТИ? Аргентина плаче за легендарним фудбалером, председник те земље скрхан
25. 11. 2020. у 18:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света
Светско првенство 2026. године стигло је до великог финала, а у недељу увече на стадиону „Метлајф“ у Њу Џерзију за најважнији трофеј у светском фудбалу бориће се две актуелне континенталне силе, Шпанија и Аргентина, а занимљиво је да ће ово бити прво финале Мундијала у којем се састају актуелни шампиони Европе и Јужне Америке.
19. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)