МЕСИ ИМА ДВА УСЛОВА: Манчестер сити фаворит за потпис најбољег играча света, али...

СВЕ је извесније да се ближи крај 20-годишњој вези Леа Месија и Барселоне.

МЕСИ ИМА ДВА УСЛОВА: Манчестер сити фаворит за потпис најбољег играча света, али...

Лионел Меси фото: ЕПА

Најбољи фудбалер света спреман је да следећег лета пређе у Манчестер сити, али има два услова која грађани морају да испуне!

Месијев земљак Серхио Агуеро и бивши тренер Барселоне Пеп Гвардиола морају да остану у клубу ако богати Арапи желе да виде аргентинску легенду у светло-плавом дресу.

Меси је кум Агуеровом сину и њих двојица су најбољи пријатељи ван терена, соим што су саиграчи у репрезентацији. Гвардиола је предводио Барселону у најуспешнијем периоду клуба  кад су освојене две Лиге шампиона и три Примере, уз прегршт других трофеја.

Не изгледа као неизводљива мисија, иако и Гвардиоли и Агуеру уговори истичу наредног лета, кад и Месију у Барселони.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову