ДВОЈАЦ ИЗБАЧЕН ИЗ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ: Фудбалери Ситија и Јунајтеда не играју за Енглеску против Данске
ФУДБАЛСКА асоцијација Енглеске покренула је истрагу против Фила Фодена и Мејсона Гринвуда.
ФОТО: АП
Истрага против фудбалера Манчестер ситија и Јунајтеда је покренута јер су наводно напустили карантин и прекршили мере.
Енглеска репрезентација у уторак игра против Данске у Лиги нација, а играчи клубова из Манчестера ће највероватније бити избачени из репрезентације.
Селектор "гордог албиона" Герет Саутгејт је упутио позиве Фодену и Гринвуду да играју за националну селекцију и обојица су дебитовала против Исланда.
ФОТО: АП
Подсетимо, Енглеска гостује Данској у Лиги нација у уторак од 20.45.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)