ЖИВКОВИЋ У СЕРИЈИ А: Клуб из Рима заинтересован за Србина?
СРПСКИ фудбалер Андрија Живковић слободан је у избору нове средине по напуштању Бенфике, а за њега је заинтересован Лацио.
ФОТО: АП
Како наводе медији у Португалији и Италији небеско-плави су стали у ред за Србина, али нису једини који желе овог лета да доведу некадашњег играча Партизана.
Током боравка у Лисабону крилни нападач је одиграо 55 утакмица за Бенфику у шампионату Португалије, 16 у Лиги Европе и осам у Лиги шампиона.
Лацију се посебно свиђа то што Живковић може да игра на обе стране терена. Спортском директору небеско-плавих Иглију Тареу се посебно допада то што је слободан играч.
Као што је познато римски клуб је урадио феноменалан посао када је довео Милинковић-Савић, па се нада да би исто могао да уради када је у питању његов саиграч из златне генерације са Новог Зеланда.
Португалска "А Бола" је већ писала да је Србин пристао да за растанак од лисабонскох "орлова" добије 1.800.000 евра. Сада је добио чисте папире и слободан је у избору новог клуба.
Помињало се да Живковића желе да доведу Евертон, Севиља, као и други тимови из Енглеске и Шпаније.
Ипак, Лацио има предност јер игра Лигу шампиона, па би опција доласка у Италију за њега могла да буде занимљива.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)