ЗАВРШЕНЕ СВЕ ФОРМАЛНОСТИ: Пантић званично у Чукаричком, позајмица из Челсија на годину

ДАНИЛО Пантић (23), некадашњи млади репрезентативац Србије и велика нада Партизана, од данас је званично фудбалер Чукаричког.

ЗАВРШЕНЕ СВЕ ФОРМАЛНОСТИ: Пантић званично у Чукаричком, позајмица из Челсија на годину

Фото: ФК Чукарички

Како су објавили на сајту клуба са Бавовог Брда, Пантић ће дрес Чукаричког носити наредних годину дана као позајмљен играч из Челсија.

- Велико појачање за наш клуб. Свима су добро познати квалитети Данила Пантића. Са нама је већ дужи период, одрадио је читаве припреме на Златибору, одиграо и неколико пријатељских утакмица. У међувремену су завршене све формалности, па ће Пантић наредних годину дана провести као позајмљен играч Челсија у Чукаричком- рекао је Ненад Миросављевић, спортски директор клуба.

Офанзивни везиста је друго појачање „брђана“, после левог бека Немање Тошића.

- Ослањамо се углавном на нашу омладинску школу, која је једна од најбољих у Србији, а појачања која доводимо морају да буду екстра квалитет. Такав је случај управо са Данилом Пантићем - додао је Миросављевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

Коментари (2)

ФРАНЦУСКА ЈЕ У ПОЛУФИНАЛУ МУНДИЈАЛА! Килијан Мбапе и Усман Дембеле послали кући Мароканце (ВИДЕО)