СРБИН СУДИ СРБИНУ: Наш арбитар са пиштаљком на мечу у којем наступа легендарни ас
СРПСКИ арбитар Ненад Минаковић биће главни судија на мечу петог кола Лиге Европе између Карабага и Лиона. За гостујући тим из Фрацуске наступиће и легендарни српски ас Немања Матић.

FOTO: EPA
Судији Минаковићу ће помагати сународници Никола Боровић и Бошко Божовић, док је УЕФА за четвртог арбитра одредила Милана Митића. У ВАР соби биће Момчило Марковић и Новак Симовић. Утакмица између Карабага и Лиона биће одиграна у четвртак, од 18.45 часова, у Бакуу.
Лион се налази на деветом месту на табели Лиге Европе са седам бодова, док је Карабаг на 29. позицији са три бода.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

ЧЕТВОРОСТРУКИ ПРВАК ЕВРОПЕ "МЕЉЕ" СВЕ ПРЕД СОБОМ: Разиграни "копљаници" сигурно корачају ка титули
ПУТ ка титули фудбалери Ајакса настављају на "МАК 3 ПАРКУ" где ће их од 14.30 угостити Цволе.
08. 03. 2025. у 07:45

ХРВАТСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ДОЖИВЕО НАЈВЕЋЕ ПОНИЖЕЊЕ ИКАДА! "Срамотно је шта су му урадили"
Тај наслов одабрали су хрватски медији за оно што се десило у УЕФА Лиги шампиона.
06. 03. 2025. у 20:00

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)