КАТАСТРОФА СРПСКОГ ФУДБАЛА! Само један тим је за сада гори од Црвене звезде

23. 10. 2024. у 07:41

Фудбалери Црвене звезде поражени су синоћ на гостујућем терену од Монака 1:5, у мечу трећег кола Лиге шампиона. Гол за Звезду постигао је Шериф Ендијај из пенала у 27. минуту.

Стрелци за Монако били су Такуми Минамино у 20. и 70, Брел Емболо у четвртом минуту надокнаде полувремена, Вилфред Синго у 54. и Магнус Аклиуш у шестом минуту судијске надокнаде времена.

Звезда је у прва три кола уписала три пораза, а Монако је забележио две победе и један реми. Болан поглед на табелу Лиге шампиона... После три одиграна кола Звезда нема ниједан освојен бод у елитном такмичењу и са поражавајућом гол-разликом 2:11 тренутно заузима очајно 35. место на табели.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Само један тим тренутно је гори од Звезде у елитном такмичењу. Реч је о Словану из Братиславе који је синоћ поражен од Ђироне резултатом 2:0. Словачки тим је на зачељу са 0 бодова и гол-разликом 1:11.

Уколико Звезда настави са оваквим партијама у Европи, ускоро би могла да буде и закуцана за само дно. У наредном колу ће 6. новембра у Београду дочекати Барселону.

Пласман обезедио Sofascore

БОНУС ВИДЕО: НЕСТВАРНО: Ово су навијачи Звезде урадили фудбалерима после дебакла против Монака