СИЛАН ТОТЕНХЕМ: "Мамузе" боље од Вест хема у дербију Лондона

19. 10. 2024. у 15:49

Фудбалери Тотенхема савладали су Вест хем резултатом 4:1 у осмом колу енглеске Премијер лиге.

СИЛАН ТОТЕНХЕМ: Мамузе боље од Вест хема у дербију Лондона

Иако су "чекићари" боље почели меч и повели у 18. минуту преко Мухамеда Кудуса, Тотенхем је успео да поравна резултат у 36. минуту преко Дејана Кулушевског и тиме донесе изједначење пред других 45 минута игре.

Друго полувреме потпуно је протекло у знаку "мамуза". Повели су домаћи преко Ивса Бисуме у 52. минуту, а само три минута касније Жан-Клер Тодибо постигао је аутогол и Тотенхем је дошао до великих 3:1. Хјун Мин Сон је у 60. минуту поставио коначан резултат постигавши четврти гол за тим Ангеа Постекоглуа.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Да катастрофа буде већа по Вест хем, стрелац јединог гола за њих на овој утакмици Кудус у 86. минуту добио је црвени картон, те су гости остали са играчем мање.

Након овог меча Тотенхем је шести на табели са 13 бодова уз меч више од пратиоца Брајтона, док је Вест хем 14. са осам бодова.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!