уживоПРЕНОС, МЛАДОСТ - ПАРТИЗАН: Каква утакмица у Лучанима! (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

29. 09. 2024. у 16:14

ПАРТИЗАН ће у Лучанима против Младости покушати да прекине лошу серију резултата. Црно-бели су након убедљивог пораза од Црвене звезде (0:4) добили новог шефа стручног штаба. У питању је повратник на клупу Саво Милошевић, али он ове недеље неће водити екипу, већ је та улога поверена Бранку Вукашиновићу. Ову утакмицу можете да пратите уживо на порталу "Новости".

ПРЕНОС, МЛАДОСТ - ПАРТИЗАН: Каква утакмица у Лучанима! (ВИДЕО)

Друго полувреме: Младост - Партизан 1:3

57' - КАКАВ ГОЛ! Шутирао је Стефан Ковач са ивице казненог простора и сјајно погодио даљи угао Стаменковићевог гола.

56' - Прве извеме прави Бранко Вукашиновић. Ван терена су изашли Алдо Калулу и Леонардо Овусу, а ушли су Немања Трифуновић и Матеја Сјепановић.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

53' - Нема много узбуђења на почетку другог дела сусрета. Углавном се игра на половини Партизана, али Младост не прети озбиљно.

46' - Почело је друго полувреме у Лучанима. Ударац из даљине је опробао Зубаиру, али лопта је отишла далеко од гола.

Прво полувреме: Младост - Партизан 1:2

46+2' - МЛАДОСТ ПОСТИЖЕ ГОЛ! Александар Пејовић је послао лопту на белу тачку. Послао је Јовановића у једну, а лопту у другу страну и био је сигуран.

45' - Пенал за Младост. Мујакић је неопрезно фаулирао Крсмановића и судија Ненад Минаковић је одмах показао на белу тачку.

44' - Одличан ударац Зубаируа. Тукао је искоса са леве стране и погодио је пречку. Бацио се Стаменковић, али га је спасао окрвир гола.

32' - Врло лако је могло да буде 0:3. Зубаиру је послео лопту пред гол ривала, а Јовановић је са свега неколико метара веома лоше шутирао.

30' - Још једну одличну шансу не користе Лучанци. Мујакић је погрешио, лопта је дошла до Крсмановића који је из добре позиције шутирао преко гола.

26' - НОВИ ГОЛ! Дуплирао је предност Партизан. Стефан Ковач је повукао лопту, потом је повукао сјајно у просто за Ђорђа Јовановића коме није било тешко да митира Стаменковића.

21' - Гости и даље играју на половини ривала. Младост не успева да пребаци тежиште игре пред гол противника.

12' - ВОДИ ПАРТИЗАН! Црно-бели су повели. Михајло Илић је био највиши у скоку и главом је закуцао лопту у мрежу ривала. Сјајно је корнер извео Никола Антић који је уписао асистенцију.

11' - Добра прилика за госте. Ђорђе Јовановић је ушао у казнени простор, шутирао је искоса са десне стране, но добро је реаговао Саша Стаменковић и одбио је лопту у корнер.

7' - Каква шанса за Младост. Извели су брзо фаул домаћин, Јовановић је кренуо на лопту, али пре њега је стигао Ћирковић и шутирао на празан гол, но Мујакић је стигао лопту и избио је практично са гол линије.

6' - Покушава Партизан кроз пас да дође до гола ривала. За сад домаћин добро стоји на терену, па никакве опасности нема.

1' - Почела је утакмица у Лучанима.

Састави тимова:

Младост (5-4-1): Стаменковић - Ћирковић, Андрић, Цветиновић, Јоксимовић, Удовичић - Љубомирац, Тумбасевић, Пејовић, Ћирић - Крсмановић.

Партизан (4-2-3-1): А. Јовановић - Филиповић, Илић, Мујакић, Антић - Овусу, Ковач - Калулу, Захид, Зубаиру - Ђ. Јовановић.

Уочи меча:

"Парни ваљак" осам утакмица не зна за тријумф и сигурано да то што пре жели да промени. Прилика за тако нешто је против изабраника Ненада Лалатовића који играју сјајно у последње време.

Лучанци су везали пет победа и то баш од тренутка кад је темпераментни стручњак сео на клупу тима из Драгачева.

Партизан је последњи пут славио још 4. августа кад је био бољи од Железничара (2:0), а Младост од 10. августа и пораза од Текстилца (1:2) зна само за успехе.

Домаћин у ову утакмицу улази са позиције број три и са 19 бодова, црно-бели су на 10. месту са 11 бодова, али одиграли су седам утакмица.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07