ТАДИЋЕВ ФЕНЕР СЛАВИО: Хрват спашавао Морињову чету

26. 09. 2024. у 21:02

Фудбалери Фенербахчеа победили су Унион Сен Жил резултатом 2:1 у првом колу Лиге Европе.

Екипа тренера Жозеа Муриња је повела у 26. минуту, после корнера, кад се најбоље снашао Чалар Сојунџу и послао лопту у мрежу белгијског клуба.

Доскорашњи капитен Србије Душан Тадић почео је меч са клупе домаћина, а у игру је ушао у 65. минуту. Гости су у 74. минуту остали са десеторицом на терену, директан црвени картон добио је Кевин МекАлистер због прекршаја над Јусефом Ен Несиријем на ивици шеснаестерца. Коначан резултат поставио је Кристијан Бурџес комичним аутоголом у 82. минуту.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

У 90. минуту резервиста Фенербахчеа Брајт Осаји-Самуел скривио је пенал и добија други жути картон. Једанаестерац је извео Хрват Фрањо Ивановић, али му је земљак са гола Фенербахчеа Доминик Ливаковић одбранио. У наредном нападу Ивановић је био асистент Росу Сајксу за коначан резултат.

У другом мечу дана који је игран у ранијем термину Ренџерс је као гост победио Малме резултатом 2:0. Недим Бајрами је већ у 1. минуту дао гол после додавања Сирила Десерса. Резервиста Ренџерса Рос МеКкосланд потврдио је победу голом у 76. минуту.

Ајнтрахт – Викторија Плзењ 3:3 (1:1)
Екитике 38, Дина Ебимбе 62, Кристенсен 67 – Шулц 41, Квабена Аду 86, Јемелка 90+3

БОНУС ВИДЕО: Овако се у Мадриду славила 15. титула у Лиги шампиона

БИЛИ СРБИН, ХРВАТ И БОСАНАЦ... Душан Тадић,  Доминик Ливаковић и Един Џеко главне узданице Муриња у Фенеровом походу на Лигу Европе

БИЛИ СРБИН, ХРВАТ И БОСАНАЦ... Душан Тадић, Доминик Ливаковић и Един Џеко главне узданице Муриња у Фенеровом походу на Лигу Европе

ПОСЛЕ разочаравајућег пораза од Галатасараја у "дербију континената", Фенербахче ће у четвртак увече отворити други фронт, у Лиги Европе против Ројал Униона.

26. 09. 2024. у 07:45

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07