ЗВЕЗДА "ГАЗИ" ПАРТИЗАН: Ендијае донео трећи гол црвено-белима (ВИДЕО)
ПАРТИЗАН и Црвена звезда играју 174. вечити дерби у Хумској, а црвено-бели су врло близу победе јер у потпуности доминирају на терену.
ФОТО: М. Вукадиновић
Поново је 17-огодишњи Андрија Максимовић био тај који је директно заслужан за трећи погодак за Звезду. Максимовић је украо лопту на средини терена, повукао сјајан напад, додао до Елшника који је упослио Ендијаеа, а он је без проблема успео да погоди гол и одведе црвено-беле на корак од победе.
Подсетимо, утакмицу Партизан - Црвена звезда можете да пратите уживо на порталу "Новости".
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)