"МРШАВ" ДРЕБИ СУПЕРЛИГЕ: Партизан и Војводина још пате за Европом! Реми у Хумској!

01. 09. 2024. у 23:01

Фудбалери Партизана и Војводине одиграли су нерешено 0:0 у седмом колу Суперлиге Србије.

МРШАВ ДРЕБИ СУПЕРЛИГЕ: Партизан и Војводина још пате за Европом! Реми у Хумској!

Кренула је Војводина агресивно у дуел против "грогираног" Партизана. Ређале су се шансе пред голом Александра Јовановића, и поново је нови капитен црно-белих бриљирао у првом полувремену. Радуловић, Савићевић и Сери озбиљно су претили "парном ваљку", али сјајне одбране спречиле су вођство "старе даме" из Новог сада у првом делу меча. Опао је темпо игре  у наставку, па се претежно играло на средини терена. Војводина је у пар наврата успевала да дође до гола Јовановића, али реализација је изостала. Црно-бели су доста грешили у додавањима и пред противнички гол долазили у врло ретким ситуацијама, па тиме нису забележили ни један шут у првих 45 минута.

Кренуо је Партизан знатно офанзивније у другом делу меча. Северина, Натхо и Трифуновић су ушли у игру и одмах променили слику на терену. Црно-бели били су много конкретнији и почели су да ређају шансе пред голом Росића. Северина је био најопаснији, али недостајала је реализација. У наставку се углавном  играло на средини терена са минималном иницијативом Партизана. Гости се такође нису предавали и имали су својих шанси, али ни они нису упсевали да их реализују. До краја меча није било превише опасности и меч је окончан без голова.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Након овог сусрета Партизан има 11 бодова уз две утакмице мање и заузима шест бодова, док је Војводина на дну табеле са свега пет бодова и једном утакмицом мање.

Партизан -  Војводина 0:0

Друго полувреме:

90' + 4' - Крај меча! Реми у Хумској!

90' + 4' - Могла је Војводина пред крај да матира Јовановића, али је мало недостајало.

90' + 1' - Поново велика прилика за Партизан. Шут Северине је одбранио Росић. Нови корнер!

90' - Још четири минута фудбала у Хумској!

88' - Ушао је Шћекић уместо Захида за Партизан.

87' - Шутирао је Петровић из даљине, али Јовановић поново на месту.

84' - Била је сјајна прилика после прекида за "вошу". Црномарковић је био на месту, а Јовановић је "отишао у празно". Лопта је ипак прошла поред гола.

80' - Можда и најбоља прилика за Партизан на мечу. Северина је био у продору, дошао до ивице казненог простора и снажно шутнуо, али поново је Росић интервенисао одлично.

78' - Бамиделе је имао сјајну прилику за Војводину, али је лопта отишла преко гола. На другој страни опет је Северина кренуо у соло продор и дошао до казненог простора, али су га дефанзивци Војводине спречили и остаје 0:0.

76' - Опасност из корнера за Војводину. Николић је био близу поготка, али је Бутеан добро реаговао.

73' - Филиповић је добио незгодан ударац у главу. Биће добро дефанзивац црно-белих, али је морало да му се заустави крварење. Мењају оба тренера. Ушао је Николић уместо Јовановића. Јусуф Бадимеле мења Вукана Савићевића код гостију.

71' - Партизан држи посед лопте, али не успева да направи конкретан напад који би могао да угроз гол Росића.

65' - Поново прилика за "стару даму" из Новог сада. Савићевић је био добро позициониран, али шутира преко гола.

64' - Варнице на терену у Хумској! Бутеан и Мујакић су били у расправи због тога што је играч Војводине задржавао лошту после прекршаја. Након тога, Бутеан је зарадио жути картон.

63' - Поново "воша" прети! Величковић је био у доброј шанси, али је био непрецизан.

59' - Била је добра прилика за Партизан. Поново Северина, али је Кораћ овај пут избацио лопту далеко од гола.

58' - Поново Сери из даљине, али је лопта отишла поред гола.

57' - Поново шутира Северина, али Росић је сигуран.

53' - Какав промашај Северине! Сјајан продор крилног фудбалера Партизана, али је голман одбранио. После корнера није било већих опасности по Војводину.

52' - Огромна шанса за Војводину! Величковић је био у великој прилици, али поново Јовановић.

50' - Сјајан продор Северине, али је лоше центрирао. Директно у ногео Бутеану.

49' - Кренуо је Партизан нешто офанзивније у другом делу утакмице. Корнер је извео Натхо, али Ђорђе Јовановић лоше захватио лопту главом.

46' - Натхо, Северина и Трифуновић су ушли у игру за Партизан. Почело је друго полувреме!

Прво полувреме:

45' +2' - Крај првог полувремена! Остаје 0:0!

45' - Играће се још два минута у првом делу меча!

43' - Сери је у стилу Марадоне некад, прешао готово цео терен. Нико га није пратио, а он је успео да дође до ивице казненог простора и упути сјајан ударац, међутим поново Јовановић спашава Партизан.

40' - Војводина је направила неколико грешака на средини терена, али Партизанови играчи не успевају то да искористе, већ враћају лопту Новосађанима у ноге. Поново је Радуловић пробао али Јовановић брани.

36' - Поново је Радуловић шутирао ка голу. Био је солидан ударац, али Јовановић на месту и без проблема хвата ову лопту.

33' - Смењују се напади на једној и другој страни, али су и црно-бели и Војводина потпуно безопасни и нема озбиљнијих прилика.

27' - Покушали су црно-бели из корнера, али су били потпуно безопасни. Остаје 0:0.

26' - Наставља се офанзива Војводине. После корнера Јовановић је боксовао лопту, и спречио опасност.

20' - Партизан је имао прву прилику на мечу! Захид је успео да дође до гола, али није успео да се снађе. Зауставили су га дефанзивци Војводине и спречили опасност по свој гол.

15' - Поново је Војводина имала огромну шансу. Вукан Савићевић је био непрецизан пред самим голом.

14' - Војводина је поново запретила Партизану. Величковић је шутирао али поново Јовановић интервенише.

10' - Још један жути картон! Овај пут је Ђурђевић био неопрезан. После 10 минута, већ су додељене три јавне опомене!

9' - Ово је била много опаснија прилика за Војводину! Радуловић је шутирао али је Јовановић сјајно интервенисао и поново показао зашто је један од најбољих играча Партизана.

8' - Прва прилику за гол имала је Војводина. Барос је пробао да центрира, али није успео да пронађе нападача и Јовановић је лако ухватио лопту.

3' - Одмах Ковач "одговара" на другој страни. Сада је он направио груб фаул и добио жути картон. После 180 минута игре - обе екипе имају по једног играча са жутим картоном.

2' - Прошло је тек 60 секунди, а Кораћ је због грубог старта над Мујакићем добио жути картон.

1' - Почела је утакмица! Војводина има први посед!

Састави:

ПАРТИЗАН: Александар Јовановић – Филиповић, Јурчевић, Мујакић, Ђурђевић – Ковач, Захид – Ариага, Зубаиру, Калулу – Ђорђе Јовановић.

ВОЈВОДИНА: Росић – Бутеан, Кораћ, Црномарковић, Барос – Савићевић, Петровић – Радуловић, Полетановић, Сери – Величковић.

Уочи меча:

Након још једне неуспеле европске авантуре сав фокус црно-белих се пребацује на домаћи шампионат. Први меч након европског краха неће бити ни мало једноставан за изабранике Александра Станојевића, јер им у госте долази Војводина која такође тражи излазак из резултатске кризе. Биће ово приви меч Партизана у који улазе без досадашњег капитена Светозара Марковића који је појачао Викторију из Плзена, док ће траку на овом сусрету као и у будћности понети голман Александар Јовановић. Данас ће због суспензије Александра Станојевића, меч водити помоћник Бранко Вукашиновић.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

МИЛАН ЂУРИЦА ОПЕТ ПОГОДИО: Обистиниле су се моје тврдње

МИЛАН ЂУРИЦА ОПЕТ ПОГОДИО: "Обистиниле су се моје тврдње"

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

10. 09. 2024. у 11:20 >> 02:41

РУСИЈА ЈЕ ТЕК САД У ШОКУ! Амери открили: Светски моћници сакрили кључни допинг-доказ који би спасао руско чудо од детета!

РУСИЈА ЈЕ ТЕК САД У ШОКУ! Амери открили: Светски моћници сакрили кључни допинг-доказ који би спасао "руско чудо од детета"!

РУСИЈА и Украјина су и даље у центру пажње светске јавности због рата који се одвија од фебруара 2022, али један догађај, који је спадао у најважније вести непосредно пред избијање тог сукоба, сада је добио наставак. И то прилично шокантан за Русе. Поготово што је откриће - америчко.

12. 09. 2024. у 19:59