ПОРАЗ НА ПОВРАТКУ СТАНОЈЕВИЋА: Партизан изгубио у припремној утакмици у Словенији (ФОТО/ВИДЕО)

Часлав Вуковић

26. 06. 2024. у 19:48

ФУДБАЛЕРИ Партизана изгубили су у првој припремној утакмици у Словенији од тамошњег прволигаша Брава са 2:1.

Повратник на клупу црно-белих, Александар Станојевић одлучио је да овај меч почне у саставу: Крунић, Филиповић, Де Медина, Алексић, Антић, Овусу, Шћекић, Калулу, Гох, Николић, Јовановић.

Није дуел идеално почео по "парни ваљак" пошто је у 43. секунди примио гол. Један играч словеначког тима је прошао по страни, потом је центрирао, а Де Медина је затресао сопствену мрежу.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Браво је у 27. минуту успео да дуплира вођство. Пецар је пробио одбрану Партизана, оставио на пет метара лопту Туцићу коме није било тешко да матира Крунића.

Успели су црно-бели до одласка на одмор. Играо се 36. минут када је Ђорђе Јовановић који се овог лета вратио у клуб из Хумске и послао лопту у мрежу ривала. Он је уклизао на око 10 метара од гола, био је потпуно небрањен и послао је лопту у гол.

До краја утакмице, промене резултата није било, те је тако вицешампион Србије изгубио у првом припремном мечу  у Термама Чатеж.

Партизан ће наредне провере одрадити на другом делу припрема у Русији, а ривали су Динамо из Москве (3. јул), ЦСКА из Москве (7. јул) и Локомотива из Москве (10. јул).

БОНУС ВИДЕО: СРПСКИ ШОУ: Ево шта су навијачи Србије певали лепој Немици

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро

ЈАНА СЕ РАЗВЕЛА ОД МУЖА КАД ЈЕ ОБОЛЕО ОД РАКА: "Не кајем се, преко Фејсбука сам сазнала да је умро"

СУДБИНА некада уме да се поигра са нама и доведе нас пред невероватна искушења. Некада морамо да донесемо важне одлуке које могу да нам промене ток судбине.

28. 06. 2024. у 20:02