ТИЈАГО СИЛВА ОДЛОЖИО ПЕНЗИЈУ: Дефанзивац се вратио у клуб одакле је све почело
Један од најбољих бразилских штопера свих времена, Тијаго Силва, још увек одбија да иде у пензију иако има пуних 39 година, те копачке о клин хоће да окачи на најлепши могући начин, бар за њега.

ФОТО: Танјуг/АП
Наиме, након пуних 15 година, Силва је одлучио да поново обуче дрес свог Флуминенсеа.
Према писању угледног бразилског "Ге Глоба", дефанзивац је договорио сарадњу са клубом из Бразила и потписаће уговор чак до јуна 2026. године. Договор је наводно постигнут на усменој бази.
Искусни штопер је од 14 до 16 године наступао за Флу, а потом је током 2006. године у првом мандату као позајмљени фудбалер московског Динама играо и у сениорској конкуренцији. Под уговором са екипом био је од 2007. до 2009. године када га је откупио Милан. За бразилског великана одиграо је 143 меча и дао 14 голова, због чега је у касу клуба слио 10 милиона евра.
БОНУС ВИДЕО: Драган Стојковић Пикси отворио терен у Нишу
Препоручујемо


ПАРТИЗАН ИМ ЈЕ У КРВИ: Жена Матијаса Лесора фотографијом одушевила ''гробаре'' (ФОТО)
04. 05. 2024. у 09:25

ЕДВАРДСУ ОВО НИЈЕ ТРЕБАЛО: "Разљутио" је Луку Дончића
СЛАВЉЕ Едвардса при једном од његова 22 поена у првој утакмици серије између Лејкерса и Тимбервулвса могло би "покренути" доминантно издање Луке Дончића на другом мечу овог четвртфинала Западне конференције који се игра у "Крипто.ком" арени четири сата после поноћи.
22. 04. 2025. у 14:50

УКРАЈИНА КИПТИ ОД БЕСА! Не може да верује које санкције се укидају Русији
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из оне сфере спорта у којој су управо Руси бриљантни, а у којој је досад важила апсолутна забрана за њихово учешће.
23. 04. 2025. у 12:35

ТУГА НА РТС-у: Водитељка Дневника сломљена, опростила се од колегинице: "Мирно спавај, нећу те заборавити" (ФОТО)
"МИРНО спавај, а ја те никада нећу заборавити..."
23. 04. 2025. у 13:02
Коментари (0)