"ДАЈЕМ И ПОСЛЕДЊИ АТОМ СНАГЕ ЗА ЕКИПУ": Млади дефанзивац Партизана Бојан Ковачевић увек борбен до максимума
РЕТКО када је Партизан био инфериоран на терену као у другом полувремену меча са Спартаком, ретко се и дешавало у последње време да мрежа Јовановића остане нетакнута, а сада када је реално било највише претњи црно-бели су успели да заврше меч без примљеног гола. Уз искусног чувара мреже највеће заслуге свакако иду на адресу младог штопера Бојана Ковачевића.

FOTO: FK Partizan
- Последње две, три утакмице смо били под притиском. Дешава се то свима - да екипа мало падне са енергијом, зато смо ми ту, као дефанзивна линија, да дамо последњи атом снаге за екипу и циљ - подвукао је Ковачевић у изјави за клупски сајт.
За разлику од већег дела тима Ковачевић због репрезентативних обавеза у паузи није имао времена за "пуњење батерија".
- Утакмица против Спартака је била веома тешка. Имао сам две утакмице за репрезентацију и доста путовања са њима. Време је било веома тешко за игру, али то не мења чињеницу да сам морао да дам максимум на терену.
Долазак у Партизан током зимске паузе се дефинитивно показао као добар потез, како клуба, тако и играча.
- Прошло је скоро два месеца откако сам дошао клуб и уклопио сам се одлично у цео систем. Што се мене тиче - задовољан сам својим играма. Има ту још доста места за напредак, али не бринем се за то када имам квалитетан тим и стручни штаб око себе. Они ће ми помоћи у томе - закључио је 19-годишњи штопер црно - белих.
Партизан наредни првенствени меч игра већ сутра против Вождовца (16.55) на крову ТЦ "Вождовац", а до краја регуларног дела сезоне и поделе лиге на плеј-оф и плеј-аут још ће дочекати Нови Пазар и гостовати Чукаричком.

КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Денвера и Минесоте који се састају у "Бол арени" четири сата после поноћи.
01. 04. 2025. у 14:00

ЛЕГЕНДА ЗВЕЗДЕ ОСТАВИЛА ЖЕНУ ХРВАТИЦУ С ДЕТЕТОМ У БОЛНИЦИ: "Данас сигурно то не бих урадио..."
Црвена звезда је у својој историји имала бројне занимљиве спортисте, а један од њих на изузетно интересантан начин сведочи о сопственој љубави према клубу.
01. 04. 2025. у 16:00

ЈЕДАН РАКИЈА, А ДРУГИ... Нећете веровати КАКО се зову пси новог амбасадора САД у Србији Марка Брновића
МАРК Брновић је увек поносно истицао своје порекло, уосталом ћерке му се зову - Милена и Софија.
31. 03. 2025. у 19:31
Коментари (0)