ДЕБИТОВАО БИВШИ ДЕФАНЗИВАЦ ЗВЕЗДЕ: Виљареал разбио "фењераша"
Фудбалери Виљареала савладали су претпоследњу екипу Ла лиге Гранаду са 5:1 у 27. колу.
Профимедиа
Већ у првих 45 минута било је јасно да ће Виљареал без проблема оправдати улогу фаворита. Када је у седмом минуту Александар Серлот постигао први гол, 12 минута касније и други било је јасно да ће Виљаерал убележити победу само је било питање са којом разликом. До краја првог дела игре на 3:0 повисио је и Етен Капуе и до краја полувремена резултат се више није мењао.
"Жута подморница" се није опуштала ни у другом делу игре. Наставили су да нападају и већ после два минута Гонсало Гедеш је постигао четврти гол за домаћина. Серлот у 66. минуту дошао до хет-трика, а Гранда је у првом минуту надокнаде успела да постигне утешни погодак преко Теодора Корбена.
Бивши штопер Црвене звезде Стефан Лековић, уписао је прве минуте за Виљареал пошто је ушао у игру у 62. минуту.
Виљареал је овим тријумоф дошао до 32 бода и тренутно је на 12. позицији, док је Гранда претпоследња са 14. бодова и готово сигурним изгледима да се од следеће сезоне уз Алмерију пресели у Сегунду.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара
Препоручујемо
''ОН ЈЕ НЕМИЛОСРДАН ПОЕНТЕР!'' Какве речи Николе Јокића о првој звезди Евролиге
03. 03. 2024. у 13:01
СРБИЈА СВЕ ЈАЧА! Нашу репрезентацију одабрали играчи Манчестер јунајтеда и Арсенала
03. 03. 2024. у 12:03
ЗВЕЗДИ ДОВОЉНА ЈЕДНА ПОБЕДА: Једини циљ у Евролиги избећи најгори учинак
03. 03. 2024. у 15:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)