ЗВАНИЧНО! Квинси Мениг напустио Партизан и отишао у Турску

Холандски фудбалер Квинси Мениг напустио је данас званично Партизан и каријеру ће наставити у турском Сиваспору, објавили су "црно-бели".

ЗВАНИЧНО! Квинси Мениг напустио Партизан и отишао у Турску

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Партизану од продаје следи 300 хиљада евра, као и 15 одсто од наредне продаје.

Холандски нападач је у Партизан стигао 2021. године и од тада одиграо 108 утакмица, постигао 22 гола и уписао 22 асистенције.

Мениг је до сада у каријери играо за Ајакс, Цволе, Нант и Твенте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају