ЛЕГЕНДАРНИ РУС ХВАЛИ СРБИНА: Немања Видић је први, остали су без шанси
НЕКАДАШЊИ везни фудбалер московског Спартака и репрезентације Русије Денис Бојаринцев говорио је о најбољим странцима са којима је играо, а за најбољег именовао је Србина.
Фото: Профимедиа
Није Бојаринцев имао никакву дилему када је требало да одабере најбољег.
- Први, без шансе за све остале, јесте Видић. Одмах сам схватио: Немања ће брзо прерасти ниво руског фудбала. Снажан, висок, а како је само играо главом, рекао је Рус за "Спорт24".
Потом је наставио:
- Други је Алекс. Много су ми се допадала његова размишљања, био сам задивљен његовом техником, визијом терена. Искрено, мислио сам да иде у првих пет лига. Али, нажалост, вратио се у Бразил. Изгледа да је било породичних проблема. Трећи... хајде Мартин Јиранек. Провели смо дуго са њим у Спартаку, он је једноставно био дуже у овом клубу.
Видић је играо за Спартак од 2004. до 2006. године, после чега је прешао у Манчестер јунајтед, где је постао легенда клуба и први странац капитен.
Бојаринцев је играо за Спартак од 2005. до 2007. и 2009. године.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ
Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).
21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)