ДРАГОВИЋ НАПУШТА ЗВЕЗДУ? Члан Серије А жели капитена црвено-белих

Часлав Вуковић

05. 01. 2024. у 11:00

КАПИТЕНУ Црвене звезде Александру Драговићу за шест месеци истиче уговор са црвено-белима. Ипак, могло би да се деси да дефанзивац ове зиме напусти "Маракану".

ДРАГОВИЋ НАПУШТА ЗВЕЗДУ? Члан Серије А жели капитена црвено-белих

ФОТО: М. Вукадиновић

Интересовање за бившег репрезентативца Аустрије показао је члан италијанске Серије А Леће, преноси "Саленто њуз".

Технички директор клуба са стадиона "Виа дел Мар" Пантелео Корвино кренуо је у потрагу за играчем који може да донесе додатан квалитет одбрани тима. Очигледно да је избор пао на 32-годишњака из Беча.

Италијани пишу о његовом искуству играња у Лиги шампиона са Леверкузеном, Базелом, Динамом из Кијева и Црвеном звездом. Ипак, наглашавају да постоји и интересовање Бешикташа.

Треба видети и какве су жеље Драговића који није крио да жели каријеру да заврши у Аустрији из Беча у којој је и поникао.

Подсетимо, он је у Црвену звезду дошао на лето 2021. године и испунио жељу свог деде Злативоја, а до овог тренутка је одиграо 121 утакмицу у црвено-белом дресу и пет пута се уписао у стрелце.

БОНУС ВИДЕО: НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ПОДИГЛИ ШАЛОВЕ: Још једна кореографија на "Маракани"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

Доналд Трамп, нови/стари председник Сједињених Америчких Држава, који је на ту дужност изнова ступио 20. јануара 2025., ових дана је прилично занимљив Русима. Наравно, највише због одговора на питање "Како ће се и када завршити рат у Украјини?", али најновије вести везане за Руса и Трампа су - спортске природе.

16. 02. 2025. у 13:41

Коментари (0)

ВЛАХОВИЋ ПОСМАТРА ДЕРБИ ИТАЛИЈЕ СА КЛУПЕ: Јувентус ће учинити све да не дозволи Интеру да преузме прво место на табели