ЉУБАВНА ПОРУКА: Ово је Пеп Гвардиола рекао фудбалерима Манчестер ситија на полувремену меча са Црвеном звездом

Пеп Гвардиола након меча Манчестер сити - Црвена звезда стао је пред новинаре и открио занимљив детаљ.

ЉУБАВНА ПОРУКА: Ово је Пеп Гвардиола рекао фудбалерима Манчестер ситија на полувремену меча са Црвеном звездом

FOTO: Tanjug/AP

Први пут је Манчестер сити играо Лигу шампиона као актуелни првак Европе.

- Када почнете са победом увек је добро, рекао је Гвардиола па додао:

- Били смо одлични, посебно у првом полувремену. Стварали смо прилике, нисмо постигли гол, они јесу. Битно је да смо одговорили на изазов у наставку, јер да брзо нисмо постигли гол могли смо да упаднемо у проблем.

Открио је Гвардиола шта је рекао играчима на полувремену:

- Рекао сам им да наставе тако да играју. Рекао сам им "Волим вас момци!" И "само наставите",  ето, то сам им рекао, истакао је Гвардиола.

Бонус видео: ЦРВЕНО-БЕЛА ЕРУПЦИЈА У МАНЧЕСТЕРУ Реакција "делија" када је Звезда повела против Ситија

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ