БАЈЕРН ДОБИО ОГРОМНО ПОЈАЧАЊЕ: Вратио се Мануел Нојер након тешке повреде
Капитен Бајерна Мануел Нојер тренирао је данас са осталим голманима у екипи и то први пут откако је сломио ногу на скијању у децембру прошле године, саопштио је данас фудбалски клуб из Минхена.
EPA-EFE/SASCHA STEINBACH
У саопштењу се наводи да је "37-годишњи капитен одрадио тренинг са колегама голманима". Тренинг је предводио нови голман Бајерна Данијел Перец, који је недавно стигао из Макабија из Тел Авива.
Бајерн је навео да је Нојер направио наредни корак ка повратку на терен. У саопштењу се не наводи када ће Нојер бити спреман да се врати на терен.
У прве три утакмице ове сезоне на голу Бајерна био је Свен Улрих, а његова замена требало би да буде Перец.
Бајерн је навео да се Џамал Мусијала, Рафаел Гереиро и Бењамин Павар опорављају од повреда и да ће се ускоро вратити на терен.
БОНУС ВИДЕО: ПЕШИЋ СЕ ОБРАТИО НОВИНАРИМА У МАНИЛИ: "Ја причам, ви ме не чујете"
Препоручујемо
МАТИЋ ДЕБИТОВАО У ФРАНЦУСКОЈ ЛИГИ: Србин и Рен испустили победу са играчем више
27. 08. 2023. у 15:54
МОРИЊО У ПРОБЛЕМИМА: Најбољи играч Роме поново ван терена због повреде
27. 08. 2023. у 14:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У ШОКУ: Оно што је освануло у Сплиту запањило је све Хрвате (ФОТО)
У најновије вести из Хрватске "уплетена" је и Србија.
31. 05. 2026. у 19:03
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)