А ПОСЛЕ ПОГОТКА ЗА ПАМЋЕЊЕ... Ево коме је Срђан Мијаиловић посветио гол на мечу Црвена звезда - Напредак (ВИДЕО)
Црвена звезда и Напредак састали су се у 2. колу Суперлиге Србије на "Маракани", а Срђан Мијаиловић је у првом полувремену сјајним потезом одушевио све којима су у срцу црвено-бели. Зато и не чуди његово задовољство када је меч окончан.
FOTO: M. Vukadinović
Подсетимо, играо се 37. минут када је Мијаиловић постигао сјајан гол.
Он је врло прецизним ударцем с дистанце, са више од 25 метара матирао голмана Бајића, на одушевљење "делија".
Ево и како је то изгледало:
Црвена звезда је убедљиво савладала Напредак, после чега је Мијаиловић за клупски сајт ово изјавио:
- Покушавао сам и прошле сезоне, али нисам имао среће, те се дешавало да или голман или оквир гола заустави то да се упишем у стрелце. Данас је на сву срећу (лопта) ушла у гол, и пресрећан сам због тога. Погодак бих посветио жени и деци. Свакако, не размишљам о томе да ли је ово почетак серије голова, јер је циљ да екипа игра што боље, да се настави у овом ритму - почео је Звездин универзалац.
Како открива, уопште му не смета што је на самом старту сезоне био класичан дефанзивац, а против Крушевљана играо у везном реду.
- Прија ми рад са Бараком Бахаром и његовим стручним штабом, а то што играм на више места у екипи је само плус. Лично, играм шта ми се каже и трудим се да на свакој позицији пружим максимум - подвукао је Мијаиловић.
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА И РЕАКЦИЈА: Овако је Лука Јовић реаговао на повике "делија"
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДРАМА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Сједињене Америчке Државе елиминисане након шокантне пенал серије (ВИДЕО)
06. 08. 2023. у 14:26 >> 14:30
ПАРТИЗАН ПОБЕДИО ВОЈВОДИНУ: Узбудљив дерби кола - и прекид, и евро-гол! (ВИДЕО)
06. 08. 2023. у 20:54 >> 20:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ
Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).
21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)