БАРСЕЛОНА ИМА НОВОГ КАПИТЕНА: Ћави одредио ко ће са капитенском траком предводити каталонце следеће године
Серђи Роберто нови је капитен фудбалера Барселоне, саопштио је клуб данас на званичним друштвеним мрежама.
Фото: EPA-EFE/ENRIC FONTCUBERTA
Упркос чињеници да је у прошлом шампионату одиграо само 23 од 38 утакмица, тренер Барселоне Ћави Ернандез је одлучио да траку додели 31-годишњем Роберту. Искусни везиста, који може да покрива и бековске позиције, дете је Барселоне и у клубу је од 2009. године, а за први тим је дебитовао у сезони 2010/11. Робертов заменик биће голман Марк Андре тер Штеген.
Барселона је данас почела припреме за нову сезону у коју улази са потпуно реновираним тимом. Клуб су већ напустили дугогодишњи чланови Серхио Бускетс и Ђорди Алба, а екипу су за сад појачали Илкај Гиндоган, Ињиго Мартинез и Микајил Фаје. Очекује се још промена у саставу до краја прелазног рока.
Клуб ће већи део припрема спровести у Сједињеним Америчким Државама, где ће одиграти четири припремне утакмице, редом против Јувентуса, Арсенала, Реала и Милана. Шампиони Шпаније ће одбрану титуле у Ла Лиги почети 13. августа на гостовану Хетафеу.
БОНУС ВИДЕО: ДРАМА НА ВИМБЛДОНУ: Климатски активисти два пута прекидали меч
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЂОКОВИЋ ДОБИО РАТ ЖИВАЦА! Шта је све Новак издржао и ипак се пласирао у четвртфинале Вимблдона!
10. 07. 2023. у 17:00 >> 17:01
ОВО НИКАКО НИЈЕ ДОБРО! Да ли је Новак Ђоковић сада у великом проблему?
10. 07. 2023. у 09:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ Смањује се број репрезентација које учествују на Светском првенству у фудбалу 2026?!
Најновије вести везане за ФИФА Светско првенство у фудбалу 2026. су помало драматичне.
23. 05. 2026. у 12:20
"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"
ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.
22. 05. 2026. у 08:40
Коментари (0)