ТУЖАН ДАН ЗА СРПСКИ ФУДБАЛ! Преминуо члан шампионске генерације Војводине
Фудбалски клуб Војводина објавио је тужну вест - преминуо је легендарни фудбалер овог клуба Тончи Стамевски.
Фото: Д. Дозет
Он је осам година био члан клуба из "Српске Атине", а био је члан и прве шампионке генерације "Лала".
- Тужног срца, фудбалски клуб Војводина обавештава јавност да је преминуо Тончи Стамевски, члан прве шампионске генерације "старе даме". Тончи Стамевски је дрес Војводине носио чак седам година, од 1964. до 1971. године и у том периоду одиграо је 158 утакмица, од тога 54 званичне - стоји у објави и додаје се:
- Био је члан прве шампионске генерације ФК Војводина, која је освојила прву титулу 1966. године, а такође је био и део екипе која је стигла до четвртфинала Купа европских шампиона 1967 - написали су Новосађани на Инстаграму.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)