ДОРТМУНД БЛИЗУ ТИТУЛЕ А ШТОПЕР НЕ ЖЕЛИ У ПЕНЗИЈУ: Хумелс продужио уговор на још годину дана
Матс Хумелс продужио је уговор са Борусијом Дортмунд на још годину дана.
Foto: Profimedia
Уколико Дортмунд победи у последњем колу Мајнц на свом терену освојиће титулу, прву након сезоне 2011/12. Хумелс је размишљао о пензију, међутим након сјајне сезоне, жели још једну да одигра у жуто-црном дресу.
- Сви знају колико волим да играм пред нашим навијачима. Дуго сам размишљао да кажем збогом фудбалу, али због свега што се дешава ове године одлучио сам да останем. Пре меча са Мајнцом морамо да останемо фокусирани. Важно је да остваримо ту победу и постанемо шампиони Немачке - истакао је Хумелс.
БОНУС ВИДЕО: Милојевић: Колико смо уложили толико и добили
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
АРСЕНАЛ ЧУВА НАЈБОЉЕ: ''Златни дечко'' договорио продужење уговора са ''тобџијама''
23. 05. 2023. у 15:22
Холанду због популарности промењен живот: ''Не могу више нормално да живим''
23. 05. 2023. у 13:55
Бивши тренер Партизана купио фудбалски клуб: Прволигаш у рукама славног Немца
23. 05. 2023. у 12:20 >> 12:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАГЕДИЈА! Аутобус са кошаркашима се сударио са камионом, има мртвих
Спорт је умало задесила велика трагедија.
23. 05. 2026. у 14:36
"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"
ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.
22. 05. 2026. у 08:40
Коментари (0)