РЕШАВА СЕ СУДБИНА ФУДБАЛСКЕ СРБИЈЕ: Џајић и Видић први пут пред ТВ камерама! Ево када и где...
Драган Џајић и Немања Видић изнеће јавно на Радио-телевизији Србије своје програме за предстојеће изборе у Фудбалском савезу Србије.
Фото: Н.Иљукић
Јавни сервис је најавио да ће Немања Видић бити гост емисије „Око“ данас у 18.15 минута, а Драган Џајић је најављен као други гост у 18.40.
Није познато да ли су двојица кандидата одбили да заједно сучеле ставове у емисији или је намерно направљен концепт у коме ће одвојено изнети своје програме.
Фото: ФК Црвена звезда
Подсећања ради, избори у ФСС заказани су за 14. март.
Драган Џајић је по досадашњој јавној подршци фаворит, али се Немања Видић узда у тајно гласање и могућност да ће делегати гласати по савести, а не по спољном налогу.
Фото: Танјуг/Тања Валић
Бонус видео: ВЕЛИКА ФРКА НА МАРАКАНИ: Ружне сцене обележиле крај 169. "вечитог дербија"
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЕДУКАЦИЈА У ФУДБАЛСКОМ САВЕЗУ СРБИЈЕ: Футсалери у борби против допинга
05. 03. 2023. у 13:51
"НАСТАВИЋЕ СЕ...": Да ли је ФСС загонетном објавом најавио Стефана Бајчетића?
02. 03. 2023. у 13:24
ЈАЧИ СМО, ИДЕМО НА ПОБЕДУ: Футсалери Србије оптимисти пред дуел са Француском
01. 03. 2023. у 21:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу
ВЕЛИКА драма очекује нас вечерас на "Хоум делукс арени" где ће од 20.30 екипа Падерборна угостити Волфсбург у реванш утакмици баража за Бундеслигу. На првом сусрету није било победника (0:0), тако да је све отворено пред вечерашњи меч који носи огроман улог.
25. 05. 2026. у 08:30
ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне!
Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", углавном су Русе нервирале због санкција, али последње су - прилично невероватне.
25. 05. 2026. у 19:40
РУСИ ИЗДАЛИ ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ КИЈЕВУ: "Напустите украјинску престоницу - дошло је до тачке пуцања"
"СВЕ је ово дошло до тачке пуцања."
25. 05. 2026. у 18:56
Коментари (0)