НЕКИ НОВИ "ОРЛОВИ": Пиксијева суперлигашка Србија срушила САД

Фудбалска репрезентација Србије победила је данас селекцију САД са 2:1, у пријатељској утакмици у Лос Анђелесу.

НЕКИ НОВИ ОРЛОВИ: Пиксијева суперлигашка Србија срушила САД

Фото Танјуг

Домаћа селекција повела је голом Брендона Васкеса у 29. минуту, а изједначио је Лука Илић из слободног ударца у 43. минуту.

Победу Србији донео је Вељко Симић поготком у 46. минуту.

Селекција Србије састављена је од играча из домаћег шампионата и дебитовало је 14 фудбалера, док су за селекцију САД дебитовала осморица.

То је била прва утакмица за обе екипе после Светског првенства у Катару.

Такође, то је била прва утакмица репрезентације Србије против САД после 2017. године и дуела у Сан Дијегу који је завршен без погодака.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (2)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?