МИТРОВИЋ НЕ МОЖЕ САМ: Фулам играо на крилима "орла", али Тотенхему сва три бода у дербију Лондона

03. 09. 2022. у 18:08

СРПСКИ фудбалски репрезентативац Александар Митровић постигао је гол за Фулам у поразу од градског ривала Тотенхема 2:1 (1:0) у шестом колу Премијер лиге.

МИТРОВИЋ НЕ МОЖЕ САМ: Фулам играо на крилима орла, али Тотенхему сва три бода у дербију Лондона

Домаћин је повео голом Пјера Емила Хејбјерга у 40. минуту, на 2:0 повисио је Хари Кејн у 75. минуту, а Митровић је поготком у 83. минуту ублажио пораз Фулама.

Био је то шести гол за српског репрезентативца ове сезоне у енглеском шампионату, а више голова од њега постигао је само Ерлинг Холанд из Манчестер ситија (девет).

У осталим мечевима шестог кола Премијер лиге данас су постигнути следећи резултати: Евертон - Ливерпул 0:0, Брентфорд - Лидс 5:2 (2:1), Челси - Вест Хем 2:1 (0:0), Њукасл - Кристал Палас 0:0, Нотингем Форест - Борнмут 2:3 (2:0) и Вулверхемтон - Саутемптон 1:0 (1:0).

Касније данас састају се Астон Вила и Манчестер сити, а сутра су на програму мечеви Брајтон - Лестер (15.00) и Манчестер јунајтед - Арсенал (17.30).

Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство

ЧУДЕСАН ПРИЗОР - НЕОБЈАШЊЕН: Змије преплавиле цркву за Велику Госпојину - тако је било и годинама уназад (ВИДЕО)

ПРАВОСЛАВНИ верници данас, 28. августа, славе Успење Пресвете Богородице - Велику Госпојину, а занимљив феномен, који наука још није објаснила, поновио се и ове године на грчком острву Кефалонија где су змије поново ушле у цркву, претежно код иконе Мајке Божје.

28. 08. 2024. у 09:09