ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ СВЕ ЗВЕЗДАШЕ: Звездан Терзић поново говорио о Дзјуби
ДОЛАЗИ, не долази. Доста се прича око потенцијалног трансфера Артјома Дзијубе у Црвену звезду. Генерални директор црвено-белих Звездан Терзић говорио је о руском фудбалеру.
ФОТО: АП
По његовим речима чини се да је тој причи дошао крај и да ће се шампион Србије окренути другим решењима на позицији нападача.
- Црвену звезду више не занима Артјом Дзјуба. Потребан нам је брз и млад нападач - рекао је Терзић.
Ипак, делује да су Звездини погледи усмерени ка Русији, пошто је утицајни "Спорт-Еxпресс" писао о томе да су црвено-бели заинтересовани за играча Сочија Матеа Касијеру. Он је ове сезоне у Премијер лиги Русије постигао 14 голова.
Подсетимо, Звезду сутра очекује финале Купа Србије против Партизана од 18 сати на стадиону "Рајко Митић".
БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде на улицама Београда славили титулу
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ СИЛОВИТО ДО ТРЕЋЕГ КОЛА: Новак убедљив против Вајдиног пулена на Ролан Гаросу
25. 05. 2022. у 18:37
ТРАГЕДИЈА: Свет бициклизма плаче, два учесника преминула, један тешко повређен
25. 05. 2022. у 20:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)