ПРОКОЦКАО И ПОСЛЕДЊУ ШАНСУ: Станковић прецртао нападача
ЦРВЕНА звезда са играчем мање у наставку сезоне.
Tanjug/AP
Према сазнањима "Максбетспорта", Лоис Диони више није у плановима Дејана Станковића. Тренер црвено-белих је прецртао Француза, који наводно има проблеме са мигреном.
Ипак, то није главни проблем, већ чињеница да се Диони није снашао на Маракани и може да потражи нову средину, заједно са Алексом Вукановићем, којем истиче уговор првог дана 2022. године.
Подсећања ради, у зимском прелазном року дрес Звезде ће обући Охи Омоижуанфо, а ту су Милан Павков и млади Марко Лазетић, више него довољно за напад на титулу и надамо се што дужи останак у Европи.
Иначе, Дионијева позајмица од Анжија је валидна до маја, али црвено-бели би лако требали решити тај проблем, јер се ни Дионију не остаје у престоници Србије.
Ни Звезда ни Француз немају шта да затежу, јер је тамнопути центарфор прокоцкао све шансе код Станковића.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (1)