"СВАКИ МЕЧ ЖЕЛИМО ДА ПОБЕДИМО"! Станислав Генчев поручио Звезди: Борићемо се против Мидјтиланда

ЦРВЕНА звезда је победила Лудогорец (1:0), али тријумф није омогућио црвено-белима да обезбеди пролеће у Лиги Европе. Утиске после утакмице изнео је тренер бугарског шампиона Станислав Генчев.

СВАКИ МЕЧ ЖЕЛИМО ДА ПОБЕДИМО! Станислав Генчев поручио Звезди: Борићемо се против Мидјтиланда

Фото: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Много је калкулација везано за то шта је потребно Звезди да прође даље у другом по квалитету европском такмичењу.

Једна од њих је и та да Лудогорец савлада Мидтјиланд, а стратег бугарског клуба истиче да ће његова екипа ићи на тријумф, иако нема никакве шансе за наставак учешћа у Европи.

- Нама је циљ да сваки меч завршимо са три бода. Тако да можете да очекујете да ћемо да се боримо за победу против Мидтјиланда - рекао је Генчев.

Потом је анализирао утакмицу одиграну на стадиону "Рајко Митић".

- Готово цела утакмица је била равноправна, Црвена звезда је добар противник. Искористила је своју шансу и победила. Искористила је тренутак пада у нашој игри.

За крај је истакао да су црвено-бели за класу бољи тим.

- Звезда је за класу боји тим од нас. Постигла је прелеп гол. Мени је драго да смо успели да јој испарирамо у већем делу меча. Идемо даље, окрећемо се следећим обавезама, између осталог и утакмици са Мидтјиландом - закључио је Генчев.

Подсетимо, Звезда је тренутно прва на табели са 10 бодова, Брага је друга са девет, Мидтјиланд има осам, а Лудогорец само један.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕКАЊУ ЈЕ КРАЈ, СПЕКТАКЛ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Мексико и Јужна Африка отварају Мундијал на култном стадиону Астека

ЧЕКАЊУ ЈЕ КРАЈ, СПЕКТАКЛ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Мексико и Јужна Африка отварају Мундијал на култном стадиону "Астека"

ДУГО очекивани Мундијал 2026 отвориће Мексико и Јужна Африка, који ће одмерити снаге на чувеној "Астеци" у Мексико Ситију (21.00). Овај сусрет буди успомене код бројних љубитеља фудбала на Светско првенство 2010. године, када су се ове две репрезентације такође састале на отварању турнира (1:1). Остаје да се види да ли ће предстојећи шампионат понудити бар део узбуђења и незаборавних тренутака које је донео легендарни Мундијал у Јужној Африци.

11. 06. 2026. у 06:30

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ФУДБАЛСКА ПЛАНЕТА НА НОГАМА! Меридиан те води у земљу новог СВЕТСКОГ ШАМПИОНА и дели 500.000 РСД бонуса СВАКОГ ДАНА!