ПОТРЕСНИ ОПРОШТАЈ ПАРТИЗАНА ОД МАРКА ЖИВИЋА: "Поздрави нам све великане горе и замоли их да се зауставимо на овоме"
ГЛУМАЦ Марко Живић преминуо је данас у 50. години, након што је пре десетак дана хоспитализован када је откривено да има корона вирус.
Фото: В. Данилов
Од њега се опраштају многи, а последњи поздрав упутио је и ФК Партизан.
- Драги наш црно-бели друже, желимо да те упамтимо онаквог какав си био-са осмехом на лицу, пун љубави и жара за свој вољени клуб! Поздрави нам све великане горе и замоли их да се зауставимо на овоме, јер мора неко да и остане овде, међу обичним светом. Нека те анђели чувају! - написали су црно-бели на Твитеру.
(Ало.рс)
Препоручујемо
ХРВАТСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ДОЛАЗИ У ПАРТИЗАН: Добио понуду која се не одбија!?
14. 10. 2021. у 20:00
"НОВАК ЂОКОВИЋ ЈЕ САВРШЕН ТЕНИСЕР" - Звучи невероватно, али ово је изјавио Рафаел Надал!
14. 10. 2021. у 17:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)