ПАРТИЗАН ПРЕСКОЧИО ТРАЈАЛ: Црно-бели на Менигов погон до осмине финала Купа

А. Илић

13. 10. 2021. у 18:18

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Трајал (3:0) у шеснаестини финала Купа Србије.

ПАРТИЗАН ПРЕСКОЧИО ТРАЈАЛ: Црно-бели на Менигов погон до осмине финала Купа

ФОТО: ФК Партизан

Црно-бели ни у једном тренутку нису довели у питање коначни епилог овог меча. Контролисали су игру током целог дуела, а треба истаћи и храбру игру гостију из Крушевца који су у неколико наврата успели да припрете ривалу. 

Повео је Партизан у 24. минуту голом Квинсија Менига, испратио је Холанђанин проигравање Милоша Јојића. 

На сличан начин Мениг се уписао у стрелце и у 49. минуту дуела, а коначних 3:0 поставио је Марко Живковић, био је то првенац младог фудбалера, а одлично га је проиграо Саша Здјелар. 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ИСПИТ ЗА КРАЉЕВСКИ КЛУБ: Три бода на Бенито Виљамарину би дала велики ветар у леђа Реаловим шампионским амбицијама

ТЕЖАК ИСПИТ ЗА "КРАЉЕВСКИ КЛУБ": Три бода на "Бенито Виљамарину" би дала велики ветар у леђа Реаловим шампионским амбицијама

ЈЕДАН од занимљивијих мечева 26. кола Ла лиге биће одигран на "Бенито Виљамарину" где ће од 18 часова и 30 минута копља укрстити Бетис и Реал Мадрид.

01. 03. 2025. у 07:35

Коментари (0)

НЕВЕРОВАТНА ПОНУДА ПО СЈАЈНИМ ЦЕНАМА