НАТХО ПОСЛЕ ГОСТОВАЊА У КРУШЕВЦУ: Сви смо уморни, велики притисак је на нама...
ФУДБАЛЕР Партизана Бибрас Натхо био је задовољан новом победом у Суперлиги Србије.
FOTO: N. Paraušić
Црно-бели наставили су са добрим резултатима пошто су у Суперлиги на гостовању савладали Напредак (1:0).
- Од нас се очекује да на свакој утакмици постигнемо четири или пет голова, а то је немогуће. Ова утакмица у гостима је била прилично тешка, нарочито после црвеног картона. Борбеношћу смо добили утакмицу 1:0, могло је да буде и лакше да смо одиграли паметније после њиховог црвеног картона, али то је фудбал. Из ове утакмице излазимо са више самопоуздања и снаге и настављамо даље - рекао је Натхо за клупски сајт.
Тренер Александар Станојевић код састава тима, као и увек, водио је рачуна о томе да на терен изведе одморне играче, а Натхо истиче да је ритам у ком играју утакмице оставио траг на њима.
- Имамо 25 играча у ротацији, а већ два месеца играмо утакмице на свака 3-4 дана. Велики притисак је на нама играчима, сви смо уморни. Тренер се труди да из сваког извуче максимум, увек убацује свеже играче и свако добија шансу, задовољан сам тиме. Морамо да наставимо тако до краја ако желимо да се боримо за титулу. Морамо да дајемо 100 посто себе у свакој утакмици - додао је Израелац.
Натхо током паузе у првенству игра за репрезентацију, тако да остаје у пуном такмичарском ритму.
- Скоро 12 година играм у овом ритму са две утакмице недељно, имам довољно искуства са тим, тако да сам нашао начин да се одмарам. То је мој посао, морам да дам 100 посто себе у свакој утакмици - закључује Натхо.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (0)