ДАНЦИ СУДЕ ПАРТИЗАНУ НА КИПРУ: Никада до сада нису делили правду српским клубовима
ДАНСКИ судија Питер Кјерсгард изабран је од стране УЕФА за главног делиоца правде на мечу између Анортозиса и Партизана у првом колу Лиге конференција (четвртак, 21.00)!
ФОТО: ФК Партизан
Уз Кјерсгарда на Кипру ће бити и његови помоћници Виктор Ските и Јеспер Дал. Четврти судија је Јерген Даугбјерг Буршарт, док у Лиги конференција нема ВАР судија.
Кјерсгард никада до сада није судио српским клубовима, а реч је о судији који на свом конту нема звучне мечеве. Занимљиво је да је судио екипама у региону - Борцу, Олимпији, Горци, Сутјесци... Као и репрезентацији Северне Македоније.
Ове сезоне је судио осам утакмица - пет у домаћим такмичењима и три у квалификацијама за ЛК. Дао је један црвени картон (два жута) и свирао један пенал, док је поделио 31 жути картон на поменутих осам утакмица.
Препоручујемо
КВИНСИ МЕНИНГ: Након дебија открио шта му је тренер рекао, говорио о цимеру, путовању...
12. 09. 2021. у 13:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
НИШТА ОД ЕВРОПЕ! Ево где ће Душан Влаховић наставити каријеру!
Растанак српског репрезентативца са Јувентусом не довооди се у питање.
07. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)